Czym się zajmujemy?

Jesteśmy partnerem flotowo-rozliczeniowym UBER’a, oraz BOLT’a.

Dzięki Nam, nie musisz zakładać działalności gospodarczej, aby jeździć, wystarczy podpisać prostą umowę, a my zajmiemy się udokumentowaniem Twoich przychodów przed Urzędem Skarbowym. Masz oczywiście opłacony również ZUS, więc możesz korzystać bezpłatnie z państwowej opieki zdrowotnej.

Czemu wybiera nas coraz więcej kierowców?

Szybko i Łatwo

Żeby zacząć współpracę wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie, zajmiemy się wszystkimi formalnościami i skontaktujemy się z Tobą, gdy wszystko będzie gotowe.

Stabilność Finansowa

Z Nami zawsze wiesz na bieżąco ile już zarobiłeś i ile będzie Cię kosztować rozliczenie tego tygodnia – wszystko za sprawą prostego kalkulatora, dostępnego dla naszych kierowców.

Rabaty i Wydarzenia

Zaczynając z Nami współpracę, otrzymujesz kartę rabatową na stacjach benzynowych, oraz zniżki w warsztatach. Dodatkowo zawsze wiesz co dzieje się w Twojej okolicy, dzięki stałemu kontaktowi z kierowcami w Twoim regionie!

Często zadawane pytania

Są to aplikacje mobilne, łączące pasażerów z kierowcami. System jest prosty, gdy pasażer zamawia w swojej aplikacji przejazd, najbliżej znajdujący się(zalogowany) kierowca otrzymuje zlecenie. Wszystko odbywa się bezgotówkowo, ponieważ należność za przejazd pobierana jest z konta bankowego pasażera.

Rozliczenia realizowane są tygodniowo, a koszt pojedynczego rozliczenia wynosi 30zł. Dodatkowo, z Twojego wynagrodzenia potrącać będziemy 8% od obrotu, ponieważ jest to VAT jaki wygenerowałeś i musimy go odprowadzić do Urzędu Skarbowego.

Uszy do góry! VAT który zostanie potrącony, możesz skutecznie pomniejszać – wystarczy, że będziesz brać faktury na rzeczy związane z Twoją pracą, takie jak paliwo, części do samochodu, warsztaty itd. 

Niestety, ale nie – zakładając działalność, na Twoje barki spada cała masa kosztów, których nie ponosisz, współpracując z Nami.

We wszystkich miastach partnerskich usług UBER, oraz BOLT.

Oto pełna lista:

UBER: Trójmiasto, Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice

BOLT: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Łódź

Oczywiście! Po co się ograniczać, skoro możesz otrzymywać zlecenia przejazdów z więcej niż jednego źródła. Aby wszystko przebiegało bez problemu wystarczy, że gdy otrzymasz kurs np. na uberze, wylogujesz się z bolta, aby inny pasażer nie mógł Cię zamówić, gdy już jedziesz z klientem.

Oczywiście! Dla każdego partnera(kierowcy) staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, tak by uwzględnić jak największą zniżkę, a zarazem by z ubezpieczeniem nigdy nie było problemu.

Jako firma We Drive, posiadamy niezbędną licencję na przewóz osób samochodem osobowym.

Jednak obecne uwarunkowania prawne, nie pozwalają Nam wydać odpisu z licencji na Twój samochód, jeśli nie jest on Naszą własnością. Jednak z początkiem 2020r ulegnie to zmianie, za sprawą nowelizacji ustawy o transporcie drogowym.

Oczywiście! Każdy nowy kierowca zasługuje na to, by ktoś dokładnie wytłumaczył mu jak to wszystko działa. Dajemy z siebie wszystko, by być do waszej dyspozycji 24/7!

© 2019 We Drive