Sprawdź poniżej co zyskasz, zostając kierowcą TAXI

LUB ZAREJESTRUJ SIĘ JESZCZE TERAZ – KLIKNIJ PRZYCISK OBOK

Dlaczego warto zostać kierowcą TAXI?

Sprawdź dlaczego warto zostać kierowcą właśnie z We Drive! Gwarancja jakości i zadowolenia z usług jakie świadczymy to z pewnością nie jedyne powody, aby zacząć swoją nową pracę.

możliwości

Nie ograniczaj się! Zyskaj dostęp do zleceń przewozowych nawet wszystkich naszych partnerów. Dzięki temu, że łączymy tyle platform masz pewność, że nigdy nic Cię nie ominie, a czas spędzony bez pasażera ograniczysz do zupełnego minimum.

niezależność

Pracuj kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz! Nikt nigdy nie będzie nad tobą stać i mówić Ci co masz robić. Sam stajesz się sobie szefem – bez żadnych grafików, zmienników oraz tym podobnych. Zaplanuj swój dzień/ tydzień tak jak sam tego chcesz.

prostota

Od wielu lat dążymy do tego, aby wszystko co robimy było proste i przystępne dla każdego. Nawet podpisanie umowy odbywa się przez kliknięcie dwóch przycisków na ekranie Twojego komputera. Ponadto zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Często zadawane pytania

i odpowiedzi na nie

Jakie są wymagania?

Jako kierowca musisz być niekarany, posiadać ważne prawo jazdy oraz badania lekarskie(taxi), wraz z psychotestami. Wymagania co do samochodu są natomiast bardzo zróżnicowane – w zależności od platform na których będziesz pracować.

Jak wygląda współpraca?

Podpisujemy umowę, aktywujemy Ci dostępy do wszystkich platform na których chcesz pracować i przeprowadzamy krótkie szkolenie wprowadzające. Dalej wszystko zależy od Ciebie – sam decydujesz kiedy zaczniesz pracę oraz jak wiele poświęcisz na nią czasu.

Badania lekarskie i psychotesty?

Badanie i psychotesty powinny być przez lekarza oznakowane informacją, że są wykonywane pod kątem “Kierowca Kat. B“. Możesz je wykonać w dowolnej placówce medycznej oferującej usługi medycyny pracy. Nie polecamy nikogo, ponieważ terminy są bardzo ruchome i zawsze najlepiej zadzwonić do kilku placówek i wybrać tą, która Ci odpowiada. Koszt badań to około 250zł.

Czy może to być zajęcie dodatkowe?

Jeśli masz stałą pracę, ale mimo tego szukasz czegoś więcej, to świetnie trafiłeś! Dzięki elastyczności którą gwarantujemy możesz z nami współpracować na 1/2, 1/4, a nawet na 1/64 etatu. Oczywiście nigdy nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć wykonywać przejazdy jako zajęcie w pełnym wymiarze godzin.

Ile mogę zarobić?

Wszystko zależy od Ciebie, a wpływ ma na to też wiele czynników. Czasem nawet pogoda ma znaczenie. Niemniej, można śmiało powiedzieć, że Twoje średnie miesięczne wynagrodzenie (przyjmując, że będziesz pracować w pełnym wymiarze godzin) wyniesie około 8000zł.

Czy są jakieś opłaty?

Od przejazdów które wykonasz pobieramy prowizję. Nie jest ona duża, ponieważ wynosi w większości przypadków zaledwie 8% od kwoty którą “wyjeździsz”. Do tego jest jeszcze opłata za prowadzenie Twoich rozliczeń w wysokości od 25zł/tydz. Oczywiście jeśli nie jeździsz, nie naliczamy Ci żadnych opłat, ani kar – więc jeśli danego tygodnia nie wsiadłeś do samochodu to nic nie zarobiłeś, ale też nie straciłeś.

Często pytacie, czy w dobie pandemii, obostrzeń i ciągłych zmian w funkcjonowaniu firm rozrywkowych ma to jakiś sens.

Odpowiedź brzmi TAK! Mimo tego, że wiele przedsiębiorstw jest zamkniętych, ludzie nadal masowo przemieszczają się po mieście, wykorzystaj to i zarób dodatkową kasę, lub zmień swoją pracę na stałe.

© We Drive 2020

Wybierz umowę, która Ci bardziej odpowiada

Jeśli masz wątpliwości którą opcję wybrać – zadzwoń do nas pod 884-030-555.

Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję współpracy.

Umowa Współpracy

Umowa Zlecenie

KIM JESTEŚMY?CO ROBIMY?OD JAK DAWNA?
Zaczynaliśmy jako kierowcy i jesteśmy nimi do dziś - dzięki temu zawsze wiemy z czym spotykasz się podczas pracy.

Obecnie nasz zespół liczy kilkanaście osób - wszyscy jesteśmy tu po to, byś Ty mógł korzystać z usług na  najwyższym poziomie.
Rozliczamy kierowców posiadających swój samochód - dzięki temu nie musisz otwierać działalności gospodarczej,

Wprawiamy w ruch tych którzy samochodu potrzebują - wypożyczamy osobówki za atrakcyjne pieniądze,

Obsługujemy floty - dbając o serwisy i naprawy pojazdów
Jako partner na rynku działamy już od ponad dwóch lat.

Przez ten czas pokazaliśmy już setką kierowców co to znaczy wysoka jakość obsługi, przy niewielkich kosztach - dzięki temu kierowcy chętnie polecają Nas swoim znajomym i czerpią z tego dodatkowe korzyści.